رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انسجام بخشی دستگاههای اجرایی به منظور برگزاری انتخابات


16 آبان, 1394 - 11:33 -- عابدی
فرماندار قزوین تاکید کرد ؛

انسجام بخشی دستگاههای اجرایی به منظور برگزاری انتخابات

فرماندار قزوین بر لزوم انسجام بخشی دستگاههای اجرایی به منظور ایجادهماهنگی و همکاری در برگزاری انتخابات تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سید علی موسوی در دومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان قزوین با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در اواخر امسال گفت : برگزاری انتخاباتی پرشور و بانشاط جهت حضور حداکثری آحاد مردم در این عرصه سرنوشت ساز با هماهنگی و همکاری تمامی دستگاههای اجرایی و ایجاد همدلی در این زمینه امکانپذیر است و برای تحقق آن باید بر اساس یک برنامه ریزی منسجم اقدامات لازم انجام شود.
فرماندار قزوین در ادامه برگزاری دوره های آموزشی را از جمله نیازهای ضروری و مهم اجرای انتخابات دانست و افزود : آگاهسازی عوامل اجرایی نسبت به قانون و مراحل اجرای انتخابات  ، نقش مهمی در جلب مشارکت حداکثری مردم و تسهیل در برگزاری انتخاباتی پرشور ، قانونی و بی طرفانه دارد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان قزوین در بخش دیگری از سخنانش از انتخابات به عنوان نماد مردمسالاری دینی
در جمهوری اسلامی یاد و اضافه کرد : برگزاری انتخابات متعدد طی سالهای اخیر نشان می دهد این دستاورد مهم انقلاب اسلامی با اراده ملت تحقق و تحکیم یافته و زمینه تاثیرگذاری مردم در سرنوشت و آینده کشور  فراهم شده است.
موسوی از جمهوریت و اسلامیت به عنوان دو رکن اساسی و مهم انقلاب ملت ایران یاد و تصریح کرد : این موضوع نشان می دهد نظام مردمسالاری در ایران علاوه بر ریشه داشتن در ارزش های دینی به آرا مردم و نقش موثر و تعیین کننده آنان متکی است.
کیومرث ایمن دبیر ستاد انتخابات شهرستان قزوین هم از اعضای جلسه خواست ضمن مراجعه به منابع قانونی و رسمی و مطالعه قانون انتخابات از آخرین اطلاعات و دستورالعمل های وزارت کشور در این زمینه آگاهی کامل  داشته باشند.
در ادامه این جلسه مسولان کمیته های پشتیبانی ،حراست و استعلامات ، امنیتی و انتظامی ، حقوقی ، آموزش، اطلاع رسانی و فناوری اطلاعات گزارشی از فعالیت های صورت گرفته به منظور آمادگی برای برگزاری انتخابات در شهرستان قزوین ارائه کردند.
برگزاری منظم و مستمر جلسات ستاد انتخابات ، خرید تجهیزات و اقلام مورد نیاز و پیش بینی راهکارهای مناسب جهت استفاده مساوی کاندیداها از امکانات تبلیغاتی از جمله مصوبات جلسه ستاد انتخابات شهرستان قزوین بود.