رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

افزایش مشارکت مردم ، راهبرد اصلی انتخاباتی در شهرستان قزوین


20 آبان, 1394 - 14:38 -- روابط عمومی 3
فرماندار قزوین ؛

افزایش مشارکت مردم ، راهبرد اصلی انتخاباتی در شهرستان قزوین

فرماندار قزوین گفت : راهبرد اصلی انتخاباتی در شهرستان قزوین افزایش مشارکت مردم است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 سید علی موسوی در جلسه ستاد انتخابات استان که صبح امروز در فرمانداری قزوین برگزار شد با بیان این مطلب گفت : در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی که همزمان با سراسر کشور اواخر امسال در قزوین برگزار می شود با تمام توان در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت خدمتگزار مبنی بر حق الناس دانستن رای مردم و برگزاری انتخاباتی سالم و قانونی تلاش خواهیم کرد.
موسوی به اقدامات صورت گرفته به منظور افزایش مشارکت مردم در انتخابات و ایجاد شور انتخاباتی در این شهرستان اشاره و اضافه کرد : برگزاری همایش انتخاباتی در مناطق مختلف با حضور قشرهای مختلف مردم و استفاده از توان احزاب و تشکلها در این زمینه از جمله اقدامات انجام شده در این زمینه بوده است.
فرماندار قزوین استفاده از ظرفیت رسانه ها به منظور اطلاع رسانی در زمینه انتخابات را از دیگر اقدامات صورت
 گرفته به منظور جلب مشارکت فعالانه مردم اعلام و تصریح کرد : رسانه ها به عنوان نمایندگان افکار عمومی نقش موثر و بسزایی در تبیین ضرورت مشارکت آگاهانه مردم در انتخابات دارند. 
موسوی گفت : تشکیل ستاد انتخابات ، پیش بینی شعب اخذ رای ، آموزش کارشناسان ، پیش بینی اقلام مورد نیاز و جمع آوری و تجزیه تحلیل اخبار و تحرکات سیاسی از جمله فعالیت های صورت گرفته به منظور مدیریت فضای انتخاباتی شهرستان قزوین بوده است.
وی با تاکید بر لزوم پیش بینی راهکارهای مناسب جهت برخورداری کاندیداها از امکانات مساوی در تبلیغات انتخاباتی اظهار داشت : تمامی ادارات و دستگاههای دولتی موظفند در زمینه برخورداری افراد ، گروهها و تشکلها از سالن اجتماعات با مجوز فرمانداری اقدام کنند.
وی در ادامه با بیان این که شهرستان قزوین در انتخابات مجلس خبرگان حوزه اصلی و در انتخابات مجلس شورای اسلامی یکی از سه حوزه اصلی محسوب می شود گفت : با توجه به اینکه نیمی از شعب اخذ رای استان در قزوین دایر خواهد بود بنابراین پیش بینی برنامه های لازم برای پشتیبانی عوامل برگزاری انتخابات در این شهرستان ضروری است.