رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

عملکرد هیات های ورزشی در سالم سازی پیرامون جوانان ستودنی است


19 اسفند, 1394 - 19:09 -- عابدی
فرماندار قزوین :

عملکرد هیات های ورزشی در سالم سازی پیرامون جوانان ستودنی است

فرماندار قزوین گفت : عملکرد هیات های ورزشی در سالم سازی پیرامون جوانان ستودنی است و باید مورد تقدیر و سپاس قرار گیرد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

به نقل از روابط عمومی فرمانداری قزوین , سید علی موسوی فرماندار شهرستان قزوین در جلسه تقدیر هیات های ورزشی شهرستان قزوین که توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان قزوین با همکاری فرمانداری شهرستان قزوین تشکیل و برگزار شد گفتند : اداره ورزش و جوانان شهرستان قزوین در طول یکسالی که از افتتاح و راه اندازی آن می گذرد تلاش ستودنی در جذب ورزشکاران و ارتقاء سطح قهرمانی شهرستان داشته است که جا دارد تقدیر گردد .
ایشان از مدیران کل استان خواست تا نسبت به راه اندازی ادارات شهرستانی خود در مرکز قزوین اقدام نمایند و قول دادند در صورت اقدام درتخصیص اعتبارات سال آینده نگاه ویژه ای خواهند داشت .
موسوی با اشاره به معضلات اجتماعی و فرهنگی کشور , خطر آلودگی جوانان شهرستان را به بیماری اعتیاد را هشدار دهنده دانست و تنها راه جلوگیری از رشد فزاینده آمار اعتیاد و رهایی از این دام هولناک را تشویق به ورزش و حمایت از ورزشکاران دانستند .
فرماندار با اشاره به رویدادهای مهم سال جاری , توافق هسته ای و اجرای برجام را از مهمترین و کارگشا ترین دستاورد دولت تدبیر و امید دانستند و از اینکه آقای دکتر روحانی توانستند به اصلی ترین شعار تبلیغی خود که رفع تحریم های ظالمانه علیه ملت سر افراز ایران عمل کنند به ملت و دولت تبریک گفتند .