رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

به بهانه دور زدن تحریم ها بابک زنجانی ها به اقتصاد وارد شدند و درآمد ملی ایران هرگز به خزانه برنگشت .


19 فروردين, 1395 - 18:36 -- عابدی
موسوی فرماندار قزوین :

به بهانه دور زدن تحریم ها بابک زنجانی ها به اقتصاد وارد شدند و درآمد ملی ایران هرگز به خزانه برنگشت .

فرماندار قزوین حل مناقشه هسته ای را از مهمترین رخداد های ثمر بخش دولت تدبیر و امید در سال 1394 دانست .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

به نقل از روابط عمومی فرمانداری قزوین , سید علی موسوی فرماندار قزوین  در اولین جلسه کارکنان فرمانداری شهرستان قزوین که با حضور معاونین فرماندار , بخشدار مرکزی و کارکنان فرمانداری تشکیل شد , دستاوردهای بزرگ سال گذشته را حاصل تلاش و تدبیر دولت خدمتگزار جناب آقای دکتر روحانی دانست .
وی گفت : به سرانجام رسیدن مناقشه هسته ای از وعده های انتخاباتی رییس جمهور در انتخابات سال 1392 بود  که به فضل الهی و با حمایت مقام معظم رهبری و تلاش و تدبیر دولت جناب آقای دکتر روحانی به نتیجه رسید . و امروز شاهد رفع تحریم ها و گشایش درهای امید با حفظ عزتمندی ایران اسلامی هستیم .
فرماندار قزوین با اشاره به اینکه قبل از توافق هسته ای , تهدید های زیادی از ناحیه دشمنان جمهوری اسلامی ایران , کشور را هدف قرار داده بود و احساس ناامنی و عدم آرامش در میان مردم قابل لمس بود ولی امروز با رفتار خردمندانه دستگاه دیپلماسی کشور شاهد آرامش و امنیت بیشتر در میان مردم هستیم .
ایشان تولد امثال بابک زنجانی را حاصل سیاست های اشتباه سال های گذشته دانست که به تصور دور زدن تحریم ها , نفت را به ایشان سپردند تا با فروش آن سود حاصله به خزانه کشور برگردد , حال آنکه ریالی از آن تاکنون وصول نشده است .
آقای موسوی رخداد مهم دیگر سال 1394 را برگزاری شکوهمند انتخابات هفتم اسفند دانستند که مردم بار دیگر حماسه ساز شدند و با مشارکت مثال زدنی خود , نشان دادند آرمان های حضرت امام خمینی ره و منویات مقام معظم رهبری فراموش شدنی نیست .
ایشان برگزاری بی نقص انتخابات را حاصل تلاش و زحمات همه کارکنان فرمانداری و بخشداری های تابعه دانست و از آنها تقدیر نمودند .
فرماندار قزوین در ادامه با اشاره به نامگذاری سال 1395 توسط مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل از همه کارکنان فرمانداری خواست طرح ها و برنامه های قابل اجرای خود را ارائه دهند .
ایشان انجام دقیق امور محوله توسط کارکنان ادارات را لازمه رسیدن به جامعه آرمانی ذکر کردند و از همه خواستند تلاششان را در سال جدید به کار برند تا ضمن عملیاتی کردن شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل , گام های توسعه با سرعت بیشتری برداشته شود .