رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی است و اجرای منویات مقام معظم رهبری موجب توسعه اقتصادی کشور می گردد .


21 فروردين, 1395 - 15:21 -- عابدی
مرتضی علیخانی بخشدار مرکزی قزوین :

اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی است و اجرای منویات مقام معظم رهبری موجب توسعه اقتصادی کشور می گردد .

مرتضی علیخانی بخشدار مرکزی قزوین در اولین جلسه دهیاران بخش مرکزی در سال جدید نامگذاری سال جدید را از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل را نشان از درایت و هوشیاری مقام معظم رهبری دانست که لازم است همه مسوولان و مردم در جهت تحقق آن تلاش کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

ایشان با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم و دوران پسا برجام , اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی  را تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی است و اجرای منویات مقام معظم رهبری موجب توسعه اقتصادی کشور برشمرد .
بخشدار مرکزی قزوین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اقدامات همسوی دولت، مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه را تحقق منویات معظم له لازم و ضروری دانست .
علیخانی از دهیاران خواست تا با تدبیر و برنامه ریزی دقیق از هیچ کوششی جهت تحقق اقتصاد مقاومتی دریغ نکنند .
بخشدار مرکزی قزوین در ادامه با اشاره به لزوم پاکسازی محیط روستاها , از دهیاران خواست جدیت بیشتری در جهت جمع آوری و دفن بهداشتی پسماند ها اقدام نمایند .
وی عدم دفن بهداشتی زباله ها و پسماندها را در فصل گرما از عوامل شیوع بیماری های واگیر دار دانست و تاکید کرد تا دهیاران توجه و دقت بیشتری نمایند .
علیخانی افزود جمع آوری زباله می بایست با کمک و همیاری شهرداری قزوین صورت گیرد زیرا بخشی از روستاها در قلمرو شهر قزوین قرار دارند و از شهرداری خواست به دهیاران یاری نماید .