رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

افتخار خادمی حرم شریف حضرت زینب (س) بر سینه شهید حمید سیاهکالی مرادی می درخشد


21 فروردين, 1395 - 15:38 -- عابدی
معاون فرماندار قزوین :

افتخار خادمی حرم شریف حضرت زینب (س) بر سینه شهید حمید سیاهکالی مرادی می درخشد

ایمن معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قزوین گفت: افتخار خادمی حرم شریف حضرت زینب (س) بر سینه شهید حمید سیاهکالی مرادی می درخشد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

به نقل از روابط عمومی فرمانداری قزوین "کیومرث ایمن" معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قزوین، در دیدار با خانواده پاسدار رشید اسلام شهید حمید سیاهکالی‌مرادی شهدا را سرمایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی دانستند .
این دیدار با هماهنگی امور بانوان فرمانداری قزوین و با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار , بخشدار مرکزی قزوین , مسئول روابط عمومی فرمانداری , مسئول امور بانوان فرمانداری و کارشناسان حوزه سیاسی اجتماعی فرمانداری انجام شد .
کیومرث ایمن با اشاره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای دفاع از حرمین شریفین  , خانواده های شهید را سرمایه های جاودانه ایران اسلامی دانست و رسیدگی به احوال آنها را از وظایف دستگاههای اجرایی برشمرد .
مرتضی علیخانی بخشدار مرکزی قزوین نیز با ذکر فلسفه قیام عاشورای حسینی (ع) , شهادت رزمندگان اسلام را انتخاب آگاهانه آنها دانست و برای همین پذیرش این فراق را از سوی خانواده های آنها آسان می باشد .
ایشان با ذکر اتفاقات دوران هشت سال دفاع مقدس , شجاعت و ایستادگی مردان ایرانی را ستود و از اینکه افتخار شهادت بر سینه شهید حمید سیاهکلی مرادی درخشید را از توجهات حضرت باری تعالی به ایشان و خانواده شهید دانست .
شهید حمید سیاهکالی‌مرادی که از پاسداران تیپ ۸۲ سپاه حضرت صاحب الامر(عج) بود، سال ۱۳۶۸ در قزوین به دنیا آمد و تا پایان دوره کارشناسی در رشته حسابداری درس خواند.
این شهید گرانقدر، سال ۱۳۹۲ ازدواج کرد و روز پنجم آذرماه 1394 در حین دفاع از حرم شریف حضرت زینب( س )در سوریه به شهادت رسید.