رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

استقرار ادارات در مرکز شهرستان در کاهش مشکلات اداری مردم نقش بسزایی دارد


25 فروردين, 1395 - 17:17 -- عابدی
فرماندار قزوین در دیدار با منتخب مردم درمجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

استقرار ادارات در مرکز شهرستان در کاهش مشکلات اداری مردم نقش بسزایی دارد

تخصیص اعتبارات با در نظر گرفتن جمعیت شهرستان نیاز به بازنگری دارد
سیده حمیده زرآبادی منتخب مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با حضور در فرمانداری با فرماندار شهرستان قزوین دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

به نقل از روابط عمومی فرمانداری قزوین؛ منتخب مردم قزوین , آبیک و البرز در این دیدار اظهار داشت: اسفند سال گذشته مردم استان همراه با ملت فهیم ایران در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور حماسی داشتند و با مشارکت بالا یک بار دیگر دست رد بر سینه دشمن زدند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از عومل اجرایی برگزاری انتخابات و فرمانداری قزوین تصریح کرد: انتخابات استان قزوین در بهترین شرایط و به سلامت برگزار شدکه جا دارد از تمامی عوامل اجرایی و نظارتی تقدیر و تشکر نماییم.
در ادامه سید علی موسوی فرماندار شهرستان قزوین اظهار داشت: شهرستان قزوین بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرستان استان بوده که با توجه به موقعیت جغرافیایی و سیاسی از اهمیت خاصی برخوردار است.
وی ضمن درخواست اصلاح اعتبارات در استان تصریح کرد: با توجه به ویژگی ها و جمعیت، شهرستان قزوین نیازمند توجه ویژه مسوولان به خصوص در حوزه اعتباری می باشد.
فرماندار قزوین با بیان اینکه شهرستان قزوین بیش از 59 درصد جمعیت استان را در بر می گیرد،گفت: یکی از نیازهای شهرستان تاسیس و  استقرار ادارت در شهرستان است چرا که با تحقق این خواسته رسیدگی به مشکلات و امورات مردم تسریع می یابد.
همچنین مرتضی علیخانی بخشدار مرکزی قزوین در این دیدار افزود: بخش مرکزی قزوین یکی از بزرگترین بخش های استان در قلب مرکز قزوین و حاشیه شهر قزوین قرار دارد و  با وسعتی برابر با هزار و 120 کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر 140 هزار نفر، دارای 52 روستا و دو دهستان اقبال غربی و شرقی بوده و دو شهر بزرک محمود آباد نمونه و اقبالیه نیز در آن جای گرفته است.
وی ادامه داد:با توجه به وجود جاذبه های تاریخی و طبیعی، یکی از اولویت های بخشداری در سال جاری تاکید بر توسعه گردشگری بخش مرکزی است که تحقق آن نیازمند حمایت و توجه ویژه مسوولان می باشد.