رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عملکرد مربیان و مدیران ورزشی قزوین در باشگاه ها در خور تحسین است


30 فروردين, 1395 - 13:07 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار قزوین :

عملکرد مربیان و مدیران ورزشی قزوین در باشگاه ها در خور تحسین است

سید علی موسوی فرماندار قزوین در دیدار مربیان و ورزشکاران کاراته کار قزوین با تقدیر از تلاش ستودنی قهرمانان ملی آمادگی فرمانداری را در رفع مشکلات آنان اعلام کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

به نقل از روابط عمومی فرمانداری قزوین در این دیدار که با حضور بهمن عسگری قهرمان تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، ورزشکاران را افتخار ملی دانستند و از اینکه تمام وقت و تلاش خود را برای احتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران معطوف میکنند تقدیر نمودند. 
موسوی عملکرد مربیان و مدیران ورزشی قزوین در باشگاه ها در خور تحسین دانست و ثواب دنیوی و اخروی این کار را برجسته توصیف کردند.
ایشان با اشاره به مراحل قانونی وضع عوارض، از نگاه مثبت اعضای کمسیون ماده 77 در تخفیف و بخشودگی عوارض باشگاه های ورزشی خبر داد.
فرماندار قزوین مشکلات و کسری باشگاه های ورزشی را زیاد دانست ولیکن آمادگی خود را در رفع مشکلات در حد توان دولت تدبیر و امید اعلام نمودند.
وی عدم استقرار اداره ورزش و جوانان در مرکز شهرستان قزوین را از عمده نارسایی ورزش شهرستان دانست که در دولت تدبیر و امید با تلاش و پیگیری فرمانداری در سال گذشته راه اندازی شد و اظهار امیدواری کرد با تلاش مدیران ورزشی روز به روز از مشکلات ورزشی کاسته شود.
در این دیدار مربیان و ورزشکاران از فرماندار قزوین خواستند تا مشکلات حاشیه ای ورزش را با رایزنی و تدبیر مرتغع نمایند، ایشان با اشاره به اینکه اداره باشگاه های ورزشی را با هزینه های شخصی و درآمد های حداقلی نگران کننده دانستند و از اینکه ورزش هایی چون کاراته فاقد حمایت کننده مالی هستند را عامل اصلی در تشدید مشکلات مالی عنوان کردند و از مسئولین خواستند در این زمینه همراه ورزشکاران باشند.
ورزشکاران، عدم تجلیل مناسب و در خور شان قهرمانان ملی را باعث تضعیف روحیه آنان دانستند و از اینکه علیرغم تلاششان در عرصه های مختلف ورزشی و کسب مقام های ملی و بین المللی، از حمایت مسئولین ورزشی مواجه نمیشوند گلایه کردند.
از دیگر مشکلات عنوان شده عدم اشتغال ورزشکاران و نداشتن درآمد دانستند که فرماندار قزوین قول مساعد دادند تا پیگیری لازم را انجام دهند.