رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

رفع دغدغه های مردم از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید است


5 ارديبهشت, 1395 - 08:42 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار قزوین :

رفع دغدغه های مردم از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید است

مصرف بهینه سوخت و جلوگیری از هدر رفت منابع ملی از شاخص های مهم سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی است , که باید به آن جامه عمل پوشاند
فرماندار قزوین در دیدار آقای مهندس مسعود شرفی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه قزوین با تشریح برنامه های مردم محور دولت یازدهم , از اینکه این شرکت در امر سوخت رسانی در فصل سرما و ایام تعصیلات نوروزی موفق عمل کرده , تقدیر نمودند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی فرمانداری قزوین،

موسوی خدمات سوخت رسانی مطلوب و کیفی را نتیجه مدیریت منسجم و همت و تلاش کارکنان شرکت برشمرد و بر استمرار آن در طول سال تاکید نمودند.

فرماندار قزوین دوران پسابرجام را , دوران کلیدی در گشایش آثار توافق هسته ای دانست و گفت : دولت تدبیر و امید علیرغم تمام سنگ اندازی ها و شیطنت های خارجی توانست با هوشیاری و دقت نظر بر حقوق مسلم ملت ایران صحه بگذارد و ضمن تثبیت قدرت دفاعی ایران , تحریم را از اقتصاد ایران حذف کند . این دستاورد نتیجه کوشش دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در کنار ایستادگی مردم فهیم کشور بود و حق این مردم است که در آسایش و آرامش زندگی کنند .

موسوی با اشاره به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی , مدیریت مصرف، هدفمندی یارانه ها، مبارزه با قاچاق کالا خصوصا فراورده های نفتی را از برنامه های مهم اقتصاد مقاومتی دانست که در سال جاری باید به آن جامه عمل پوشانده شود .