رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مشارکت فعالانه مردم در انتخابات امنیت و وحدت ملی را افزایش داد


9 شهريور, 1396 - 11:44 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار قزوین :

مشارکت فعالانه مردم در انتخابات امنیت و وحدت ملی را افزایش داد

فرماندار قزوین گفت : مشارکت فعالانه مردم در انتخابات 29 اردیبهشت 96 تقویت امنیت و وحدت ملی را در پی داشت و مجریان انتخابات با رعایت بی طرفی و امانتداری زمینه حضور گسترده آحاد جامعه در این عرصه سرنوشت ساز را فراهم کردند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قزوین ,

سید علی موسوی در ششمین روز هفته دولت با حضور در جمع مردم روستای شهرستان سفلی از توابع بخش الموت غربی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سالجاری گفت : شوراها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسولان نقش موثری در توسعه شهر و روستا دارند و هرگز نباید از این قدرت اجتماعی خود غافل شوند .

سید علی موسوی با بیان این که هدف اصلی مجریان انتخابات حضور گسترده مردم در این رویداد سرنوشت ساز می باشد اظهار داشت : مشارکت فعالانه مردم در انتخابات تقویت امنیت و وحدت ملی را در پی داشت و در این میان مجریان انتخابات با رعایت بی طرفی و امانتداری زمینه حضور گسترده آحاد جامعه در این عرصه سرنوشت ساز را فراهم کردند .

فرماندار قزوین خاطر نشان کرد : مردم قیم نمی خواهند و آزادند به هرکسی می خواهند رای دهند و هرکسی که با رای آنان انتخاب شود اصلح است و تجربه مردمسالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد همواره خیر و برکت در انتخاب مردم بوده است .