رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زنگ بازگشایی مدارس قزوین نواخته شد


2 مهر, 1396 - 10:30 -- روابط عمومی فرم...
با حضور فرماندار قزوین

زنگ بازگشایی مدارس قزوین نواخته شد

با حضور سید علی موسوی فرماندار قزوین زنگ بازگشایی مدارس در شهرستان قزوین نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قزوین ,

آیین بازگشای مدارس شهرستان قزوین صبح روز اول مهرماه با حضور سید علی موسوی فرماندار قزوین , سمیعی معاون اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین و جمعی از مسئولان در دبیرستان شاهد شهید رجایی قزوین برگزار شد.

در این مراسم موسوی فرماندار قزوین , واژه مدرسه، معلم و دانش‌آموز را مقدس عنوان کرد و اظهار داشت: حضور دانش‌آموزان در مدارس حیات و پویایی را به جامعه برگردانده و محیط شهر دوباره زنده شده است.

وی با بیان اینکه تربیت یک بعد آموزش است و باید در ابعاد زندگی در جامعه مانند احترام به والدین، احترام به دیگران، ایثار و مقامت، کار و تلاش و امر به معروف و نهی از منکر نیز به دانش‌آموزان آموزش داده شود گفت: امیدواریم مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری همواره در تراز انقلاب اسلامی حرکت کنیم.

موسوی با یادآوری تقارن هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدارس گفت: پیروزی ایران در جنگ هشت ساله مقابل ابرقدرتهای دنیا، ثمره پیروی مردم از ولایت فقیه و وحدت و انسجام ملت غیور ایران اسلامی است . 

وی بیان کرد: ملت فهیم ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس، از هر قوم و دینی، به وظیفه خود در مقابل دفاع از مرزو بوم و آرمانهای انقلاب اسلامی عمل کرد. 

فرماندار قزوین افزود : غفلت از رشد ایمان در نسل آینده ساز، جامعه را در برابر انواع آسیب ها و تهدیدهای دشمنان، آسیب پذیر می کند پس باید خانواده ها و آموزش و پرورش به وظیفه اصلی خود که  رشد تهذیب و ایمان در جوانان است را به درستی انجام دهند .