رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فرماندار قزوین :تقویت یگان های مختلف پلیس در جامعه به معنای سرمایه‌گذاری برای ایحاد امنیت پایدار ودر نتیجه تحقق پیشرفت های مختلف است


15 مهر, 1397 - 21:03 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار قزوین :تقویت یگان های مختلف پلیس در جامعه به معنای سرمایه‌گذاری برای ایحاد امنیت پایدار ودر نتیجه تحقق پیشرفت های مختلف است

فرماندار قزوین :نیروی انتظامی از حساسیت فوق العاده ای برخوردار است، چرا که نیروی انتظامی حافظ امنیت و نظم پایدار کشور است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قزوین

سید علی موسوی فرماندار شهرستان قزوین در مراسم افتتاح پاسگاه آقا بابا که با حضور سردار محمودی فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین، معاون سیاسی فرماندار قزوین،  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، بخشدار کوهین و اهالی روستا برگزار شد گفت :از همه کسانی که در ساخت این مکان نقش داشته اند کمال تشکر و قدردانی را دارم. 

وی افزود :اینجانب هفته نیروی انتظامی که تجلی اقتدار، عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است را به ملت سلحشور وشهید پرور ایران اسلامی، سبز پوشان همیشه بیدار ومردم غیرتمند و ولایتمدار شهرستان قزوین تبریک عرض می کنم. 

موسوی ادامه داد :نیروی انتظامی از حساسیت فوق العاده ای برخوردار است، چرا که حافظ امنیت و نظم پایدار کشور است. نیروی انتظامی تلاش های زیادی در بحث مبارز با مواد مخدر، امنیت مرزهای زمینی، دریایی وهوایی می کند. 

وی تصریح کرد :نیروی انتظامی در کنار نیروهای نظامی وامنیتی ماننده ؛ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران وبسیج ودستگاههای امنیتی که تعامل و اتحاد باعث ایجاد امنیت و آرامش در کشور شده است وخدا را شاکریم. 

گفتنی است این پاسگاه با ۴۰۰۰ متر مربع مساحت، ۲۵۰ متر مربع زیر بنا واعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات نیروی انتظامی و خیرین عزیز وگرامی ساخته شده است.