رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با حضور محمد نصیری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان قزوین در بخش الموت شرقی مشکل کمبود گاز مایع مرتفع گردید


18 مهر, 1397 - 22:08 -- روابط عمومی فرم...

با حضور محمد نصیری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان قزوین در بخش الموت شرقی مشکل کمبود گاز مایع مرتفع گردید

نصیری الموت را از گذشته تا به حال خواستگاه مردمان بزرگ و انسانهای شریف وتاثیر گذار خواند که همواره در طول تاریخ در استان و کشور منشاء خیر و برکت بوده اند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قزوین :

به دستور موسوی فرماندار قزوین و با حضور محمد نصیری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری در بخش الموت شرقی با کمک بخشدار وشرکت نفت، کمبود گاز مایع این بخش مرتفع گردید. 

نصیری با حضور در بخش الموت شرقی از تاسیسات مخزن گاز مایع و پمپ بنزین در شهر معلم کلایه بازدید کرد. 

وی در جلسه ای که با حضور بخشدار الموت شرقی،شرکت تعاون روستایی، شرکت نفت و شورای بخش تشکیل شد گفت :وظیفه داریم در هر شرایط به مطالبات مردم پاسخ داده و خواسته های آنان را بر آورده کنیم ؛ بالاخص مطالبات اساسی وضروری مانند سوخت و کالاهای اساسی. 

ایشان مردم منطقه الموت را مردمی شریف ونجیب خواند وگفت :مردمان این خطه علیرغم مواجهه با مشکلات و کمبودها میزبانان خوبی برای مهمانان وهموطنان عزیز، به ویژه گردشگران داخلی و خارجی هستند. 

وی افزود :شهرت الموت از حد بخش و شهرستان و استان و کشور عبور و به مرز وعرض کشورهای منطقه وجهان رسیده و به افتخار جهانی دست یافته که افتخار بزرگی برای استان قزوین ومردمان شریفش در اقصی نقاط استان وکشور. 

نصیری الموت را از گذشته تا به حال خواستگاه مردمان بزرگ وانسانهای شریف تاثیر گذار خواند که همواره در طول تاریخ در استان و کشور منشاء خیر و برکت بوده اند.