رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تدابیر لازم برای پذیرایی از مسافران نوروزی دراستان اتخاذ شده است


26 اسفند, 1397 - 12:39 -- omrani
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها

تدابیر لازم برای پذیرایی از مسافران نوروزی دراستان اتخاذ شده است

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در نشست شهرداران استان به مناسبت روز شهردار: تمامی تدابیر لازم در جهت استقبال از نوروز و پذیرایی از مسافران نوروزی در شهرهای استان اتخاذ شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نشست شهرداران استان با حضور استاندار محترم ،نمایندگان محترم مردم شریف قزوین ،البرز،آبیک در مجلس شورای اسلامی،معاون هماهنگی امور عمرانی ،فرماندار قزوین و به میزبانی شهرداری قزوین برگزار گردید.
در این نشست مصطفی صالحی مدیرکل دفتر امور شهری ضمن خوشامدگویی به حاضرین و 25 اسفند سالروز شهادت شهید باکری و تبریک روز شهردار به شهرداران ساعی استان،افزود: تمامی تدابیر لازم جهت استقبال از نوروز و پذیرایی از مسافران نوروزی در شهرهای استان اتخاذ گردیده است که امیدواریم این هماهنگی و همکاری شهرداریها و دستگاههای ذیربط باعث شود  استان قزوین به عنوان مقصد گردشگری پایدار تبدیل شود.
وی در ادمه بیان داشت :با توجه به سال سختی که از نظر اقتصادی و درآمدی در شهرداریهای استان داشتیم  که با مدیریت مناسب مجموعه مدیریت شهری استان توانستیم از آن عبور کنیم و در سال آتی با کمک نمایندگان محترم مجلس و استاندار محترم پیگیر جذب حداکثری منابع و امکانات برای شهرداریهای استان خواهیم بود.
وی همچنین افزود: بودجه شهرداریها در سال آتی 1100 میلیارد تومان پیش بینی شده است که امیدواریم  مجموعه مدیریت شهری همانند سال جاری با برنامه ریزی لازم با اولویت تکمیل پروژه های نیمه تمام و خدمت رسانی مناسب به شهروندان استان موفق باشند.
صالحی در پایان گفت: شهرداریهای استان با تمام ظرفیت و امکانات خود در ایام عید در موضوع استقبال از نوروز و پذیرایی از مسافران اقدام خواهند کرد.