رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

برای دستیابی به نتیجه مطلوب، بد بینانه‌ترین نگاه را نسبت بحران‌های احتمالی داشته باشیم.


5 فروردين, 1398 - 09:12 -- فرمانداری بوئین...
رحمانی فرماندار بویین زهرا

برای دستیابی به نتیجه مطلوب، بد بینانه‌ترین نگاه را نسبت بحران‌های احتمالی داشته باشیم.

پیرو اطلاعیه سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی فعال به استان جلسه هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست رحمانی فرماندار برگزار شد.

روابط عمومی فرمانداری بویین زهرا

فرماندار بویین‌زهرا در ابتدای سخنان خود در این جلسه، که اولین جلسه رسمی سال ۱۳۹۸ نیز بود، با تبریک فرارسیدن سال نو، نامگذاری سال ۱۳۹۸ به نام "رونق تولید" را نشان از توجه ویژه مقام‌ معظم رهبری به مقوله تولید و رفع وابستگی از بیگانگان دانست.

وی ایجاد اشتغال و مقابله با تحریم ها را از دیگر ثمرات "رونق تولید" در کشور برشمرد.‌

رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود، در موضوع جلسه با تاکید بر اینکه برای دستیابی به نتیجه مطلوب، اعضای ستاد باید نسبت به بحران‌های احتمالی بدبینانه ترین حالت را در نظر گیرند، اظهار داشت: در اولین‌ اقدام بایستی ستاد اسکان آموزش و پرورش مرکز شهرستان و بخش شال آمادگی کامل در خصوص پذیرش مسافران در راه مانده و مهمانان نوروزی را داشته باشند.

وی در این خصوص افزود: ظرفیت مساجد، حسینیه ها و اماکن ورزشی نیز در صورت لزوم مورد استفاده قرار گیرد.

رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان در بخش پایانی سخنان خود برخی اقدامات فوری و لازم را یادآوری کرد و دستورات اکیدی در خصوص موضوعات مطرح شد صادر نمود.

بازدید از پل‌ها، آب‌روها، مسیل‌ها و بند ها توسط دستگاه ‌های مرتبط و متولی، آماده باش تمام‌ ماشین‌آلان سنگین بخش دولتی و خصوصی جهت هدایت آبهای سطحی، آماده باش کامل نیروهای امدادی، آماده باش دستگاه‌های خدمات رسان جهت احیاء خرابی‌های احتمالی در شبکه آب، برق و گاز، تامین سوخت مورد نیاز توسط شرکت پخش فراورده‌های نفتی و انجام اقدامات پیش‌گیرانه در مسیل منتهی به شهرک صنعتی آراسنج از جمله موضوعاتی بود که فرماندار دستورات صریحی در خصوص آنها صادر نمود‌.