رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


22 آبان, 1398 - 08:58 -- روابط عمومی فرم...

در مراسمی با حضور مسئولین استانی، شهرستانی و کشوری نمایشگاه گردشگری و ملزومات سفر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین توسط محمد شفیعی فرماندار قزوین افتتاح شد.


20 آبان, 1398 - 23:20 -- روابط عمومی فرم...

جلسه پشتیبانی مراسمات هفته بسیج و رزمایش مشترک امنیتی سپاهیان محمد رسول الله (ص) صبح دوشنبه به ریاست محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین و با حضور افلاطونی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، شیخ حسنی فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) ، فرماندهان انتظامی و راهور ، داوودی رئیس شورا و چند تن از اعضای شورای شهر قزوین و مدیران دستگاههای های دولتی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.


20 آبان, 1398 - 23:13 -- روابط عمومی فرم...

شفیعی در جلسه با عباس علیخانی رئیس سازمان تعاون روستایی استان نسبت به بی عدالتی در توزیع مکان بازارچه ها در مرکز شهر قزوین انتقاد کرد و خواستار تسریع در ایجاد این بازارچه در مرکز شهر شد.


20 آبان, 1398 - 23:04 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :کتابچه آنچه داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان قزوین باید بدانند، تهیه ، تدوین و در اختیار داوطلبان کاندیدای مجلس قرار می گیرد.


20 آبان, 1398 - 00:27 -- روابط عمومی فرم...

سرهنگ برین معاون اجرایی فرماندهی وجانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج) استان صبح یکشنبه بهمراه مسولین کار گروههای عمرانی ، فرهنگی ، اشتغال ،تعلیم و تربیت و سلامت این قرارگاه با محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین دیدار و گفت و گو کردند.


19 آبان, 1398 - 10:00 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین بهمراه افلاطونی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حضور در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اسماعیلی مدیر کل و کارکنان این اداره، دیدار و گفت و گو کرد.


18 آبان, 1398 - 23:26 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین بهمراه درافشانی سرپرست شهرداری قزوین ، مهدیخانی مدیر کل مدیریت بحران استان و جمعی از مدیران شهری با حضور در مناطق هفت سنگان ، محدوده فلکه قدس ، ارنجک ، رودخانه بازار و میدان تره بار، از روند اجرای پروژه لایروبی رودخانه های سطح شهر و اقدامات عمرانی آنها بازدید کرد.


17 آبان, 1398 - 13:26 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :از مجموع ۲۷ مصوبه ارسالی ۱۹ مصوبه پس از بررسی تایید و ۸ مورد جهت شفاف سازی و رفع نواقص مدارک به شوراهای مربوطه عودت داده شد.


17 آبان, 1398 - 13:24 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :از مجموع ۲۷ مصوبه ارسالی ۱۹ مصوبه پس از بررسی تایید و ۸ مورد جهت شفاف سازی و رفع نواقص مدارک به شوراهای مربوطه عودت داده شد.


13 آبان, 1398 - 12:51 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین از محقق نشدن حق سهم ۳۰ درصدی این فرمانداری از محل اعتبارات مدیریت بحران کشور خبر داد.


12 آبان, 1398 - 23:08 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :وظیفه اصلی فرمانداری اجرای صحیح قانون در امر انتخابات است و طبق قانون در این دوره هیچ کارمندی حق فعالیت در ستادهای انتخاباتی حتی در ساعات غیر اداری را نخواهد داشت.


9 آبان, 1398 - 20:14 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :طبق مستندات موجود خانم خدیجه بنت بدیها در ۹۳۰ سال پیش،اولین واقف کشوراز قزوین بوده است که با وقف قناتی در جهت رفاه عموم مردم، میراث گرانبهایی از خود بجای گذاشته و نام ایشان محرکی برای ایجاد انگیزه در واقفان است.


2 آبان, 1398 - 11:39 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :برنامه مطالعات طرح هادی طی ۳ ماه آینده در ۶۰ روستای شهرستان قزوین با اعتباری بالغ بر ۱۵میلیارد ریال و با مشارکت بنیاد مسکن شهرستان تهیه و طراحی خواهد شد.


2 آبان, 1398 - 11:10 -- روابط عمومی فرم...

۷۶تفاهم نامه طی دوهفته آینده جهت آغاز عملیات اجرایی در روستاهای فاقد دهیاری انجام می‌شود که از مجموع روستاهای شهرستان قزوین ۱۲۸ روستا فاقد دهیاری می باشد.1 آبان, 1398 - 16:22 -- روابط عمومی فرم...

مراسم نمادین استانی بیست و دومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی با حضور محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین در دبیرستان دخترانه فاطمیه هلال احمر ناحیه یک آموزش و پرورش شهرستان قزوین برگزار گردید.


1 آبان, 1398 - 16:01 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :۱۳ آبان مختص دانش آموزان نیست و تمامی اقشار و اصناف، و دستگاههای با توجه به جنگ فرهنگی و اجتماعی فعلی موظفند در کنار دانش آموزان همنوا و همقدم اعتراض خود را نسبت به استکبار به گوش جهانیان برسانند.


1 آبان, 1398 - 13:57 -- روابط عمومی فرم...

پروژه آبرسانی به روستای یارفی از توابع بخش الموت شرقی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و با حضور شفیعی فرماندار شهرستان قزوین، نمایندگان مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، محمدی بخشدار الموت شرقی و جمعی از مسئولین استان و شهرستان به بهره برداری رسید.


1 آبان, 1398 - 13:57 -- روابط عمومی فرم...

پروژه آبرسانی به روستای یارفی از توابع بخش الموت شرقی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و با حضور شفیعی فرماندار شهرستان قزوین، نمایندگان مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، محمدی بخشدار الموت شرقی و جمعی از مسئولین استان و شهرستان به بهره برداری رسید.


1 آبان, 1398 - 13:48 -- روابط عمومی فرم...

با حضور شفیعی فرماندار شهرستان قزوین، نمایندگان مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، پروژه آسفالت معابر روستای شهرک با اعتباری بالغ بر ۷میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

صفحه‌ها