رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر واحد های ستادی


21 اسفند, 1397 - 08:30 -- majidabolhasani...
عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استاندرای قزوین در جلسه بررسی وضعیت اتباع خارجی استان :

جلسه بررسی وضعیت حضور اتباع در استان با ریاست حبیبی سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین و مدیران مرتبط به حوزه اتباع خارجی استان در محل استانداری قزوین برگزار شد. در ابتدای این جلسه عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین ضمن قدردانی از حضور ریاست و اعضاء جلسه به تشریح موضوع جلسه پرداخت وی همچنین به خطرات و تهدیدهای متصوره ناشی از ورود بی رویه و غیر قانونی اتباع خارجی غیر مجاز اشاره کرد وگفت در حال حاضر قشر عظیمی از اتباع خارجی مجاز و غیر مجاز در کشور حضور دارند که نشان از رشد بی رویه اتباع در کشور دارد و با تأکید بر تأثیرات نامطلوب آن ها در زمینه های مختلف اقتصادی ، بهداشتی ، اجتماعی ، فرهنگی و امنیتی در جامعه خواستار جدیت همه مسئولین امر برای ساماندهی اتباع خارجی غیر مجاز شد.


13 بهمن, 1397 - 13:21 -- barnamerizi_13965
معاون دفتر آموزش و پژوهش استانداری قزوین خبر داد:

معاون دفتر آموزش و پژوهش استانداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران با همکاری دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خبر داد.


19 آذر, 1397 - 09:59 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد:

جلسه بررسی قوانین معافیت مالیاتی سازمان‌های مردم نهاد با حضور مدیر کل دفتر امور اجتماعی برگزار شد


18 آذر, 1397 - 10:58 -- omrani
مدیرکل امور شهری استانداری :

مدیرکل امور شهری استانداری قزوین تاکید کرد: در حوزه بازآفرینی شهری بودجه قابل توجهی اختصاص یافته است که باید در راستای خدمت به مردم از آن بهره برد.


18 آذر, 1397 - 10:39 -- omrani
مدیرکل دفتر فنی :

مدیرکل دفتر فنی ، امور عمرانی وحمل و نقل و ترافیک استانداری قزوین تاکید کرد: تا زمانی که محدوده بافت تاریخی و فرسوده از یکدیگر تفکیک نشوند، نمی توان به مطالبات مردم رسیدگی کرد.


18 آذر, 1397 - 10:20 -- omrani
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور:

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: 50 هزار نیروی جدید در آینده نزدیک جذب شهرداری های کشور می شوند.


1 آذر, 1397 - 10:45 -- omrani
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها:

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها تاکید کرد: مجموعه مدیران دفتر شهری استانداری با تمام توان در خدمت شوراها و شهرداران استان هستند تا با همفکری و همکاری شاهد توسعه و پیشرفت روز افزون شهرها باشیم.


23 آبان, 1397 - 11:00 -- اداره کل روابط ...

کارگاه آموزشی اسناد خرانه اسلامی ،اوراق تسویه خزانه و امور بدهی ها توسط دفتر امور شهری و شوراها برای شهرداران و مدیران مالی شهرداری برگزار گردید.


14 آبان, 1397 - 10:33 -- majidabolhasani...
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب قزوین

در این دیدار، بهمن عشایری، مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین ضمن تبریک به مناسبت انتصاب دکتر قاسمی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب قزوین  با اشاره به آستانه ظرفیت پذیری جمعیتی هر کشور، حضور اتباع خارجی غیر مجاز را که بر خلاف دستورالعمل ها و قوائد حاکم، با ورود خود و هنجارشکنی و زیر پاگذاشتن ارزش های قانونی حاکم، موجب بسط قانون گریزی می شوند را برای دولت و مردم ایران غیر قابل پذیرش دانست 


22 شهريور, 1397 - 12:20 -- majidabolhasani...

در این دیدار که با حضور خوش نیت قائم مقام و مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین برگزار گردید مسائل مرتبط با اقشار آسیب پذیر مورد بحث و بررسی قرار گ


20 شهريور, 1397 - 14:26 -- اداره کل روابط عمومی
معاون دفتر بانوان استانداری قزوین:

دوره آموزشی طرح ملی توان افزایی بانوان با رویکرد کارآفرینی و اشتغال با حضور معاون اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری آغاز شد.


20 شهريور, 1397 - 09:55 -- majidabolhasani...
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین در جلسه ساماندهی اتباع خارجی شهرستان البرز :

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین : با توجه به ممنوعه بودن شهرستان البرز برای سکونت ، اشتغال وتردد اتباع خارجی خواستار برخورد قاطع با اتباع خارجی مجاز و غیر مجاز در شهرستان هستیم


14 شهريور, 1397 - 08:52 -- banovan
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری قزوین:

معصومه مرادیان مشاور استاندار : هر شهروند در تعاملات اجتماعی خود به سواد رسانه نیاز دارد


3 شهريور, 1397 - 07:51 -- majidabolhasani...

دوره آموزشی آشنایی با مسائل سیاسی، اجتماعی اتباع و مهاجرین خارجی با تدریس عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین در مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و و آینده نگری با شرکت تعدادی از بخشداران و کارشناسان فرمانداری ها و بخشداری ها به مدت 16 ساعت و با هدف آگاهی بخشی و افزایش معلومات حاضرین در حوزه اتباع و مهاجرین خارجی برگزار گردید


24 مرداد, 1397 - 14:03 -- banovan

مشاور استاندار گفت: یکی از مهم‌ترین شاخص‌های توسعه‌یافتگی هر کشوری، ظرفیت‌های اقتصادی و مدیریتی زنان در بخش‌های گوناگون است.


20 مرداد, 1397 - 10:37 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی گفت : افزایش فعالیت های فرهنگی هنری کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد

کلید واژه ها:

18 مرداد, 1397 - 14:14 -- خبر

صاحبان قلم نقشی بی بدیل در آگاهی بخشی و روشنگری در میان اقشار مختلف جامعه داشته و دارند.

کلید واژه ها:

18 مرداد, 1397 - 08:09 -- اداره کل روابط ...

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان از دشت الله آباد و جنوب شهرستان آبیک و تالاب یعقوب آباد بازدید کرد.6 تير, 1397 - 12:51 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

به‌ مناسبت سالروز شهادت شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه، رحمانی فرماندار بویین‌زهرا، سرهنگ علیان نژاری فرمانده انتظامی شهرستان، نادری بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان و مدیران ادارات شهرستان با حجت الاسلام یوسفی ریاست محترم دادگستری و اقبالی دادستان بویین‌زهرا دیدار و گفتگو کردند.

صفحه‌ها