رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کلانتری 12 المهدی تاکستان افتتاح شد


رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین
17 بهمن, 1393 - 16:31 -- روابط عمومی
باحضورمعاون سیاسی و امنیتی استاندار وفرماندارتاکستان؛

کلانتری 12 المهدی تاکستان افتتاح شد

به مناسبت دهه مبارک فجر،باحضورمعاون سیاسی و امنیتی استاندار و فرماندارتاکستان؛کلانتری 12 المهدی این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"ایوب رحیمی "در این مراسم طی سخنانی با تبریک فرارسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: سربلندی و افتخار ایران در دنیا به برکت خون شهیدان و رهبری امام راحل و درایت های مقام معظم رهبری است.
فرماندار تاکستان نیزدر این مراسم گفت:توسعه پایدار نیاز به امنیت دارد و برای امنیت باید ساز و کار داشته باشیم و امروز با استفاده از ظرفیتهایی که داشته ایم بتوانیم با افتتاح راهور، آگاهی، نظام وظیفه در راستای توسعه شهرستان و اهداف نظام و سیاست های دولت تدبیر و امید قدم برداریم و با کاهش تخلفات به نقطه ملوب امنیت برسیم.
وی در ادامه افزود:امنیت یکی از ارکان زندگی بشری است و در این زمینه ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی کوشش می کنند با مشکلاتی که در اطراف ما وجود دارد و استکبار به وجود می آورد با تلاش و حضور فعالانه  و هوشیاری سربازان گمنام انقلاب تمامی توطئه های استکبار جهانی را خنثی و امنیت را برای مردم ما به ارمغان می آورند.
حیدری فرماندارتاکستان در دیدار با امام جمعه تاکستان اظهار داشت: باید خدمات ارزنده نظام جمهوری اسلامی را به نسل چهارمی ها انتقال دهیم.
وی افزود:در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مدیریت جهادی و عزم ملی، سیاست ما برگرفته از یک مدیریت چابک با استفاده از ظرفیت های موجود و جهادگونه شروع و به نتیجه مطلوب همدلی و هم سو بودن رسیده است.
آیت ا.. اسلامی نیز در این دیدار در سخنانی به خدمات مردم شهرستان در ایام دهه مبارک فجر 57 و قبل از آن اشاره کرد و نقشی را که این مردم در به ثمر رساندن این انقلاب داشتند را قابل تقدیر برشمرد.
وی افزود: از جمله کارهای به یادماندنی مردم این خطه بستن مسیر نیروهای نظامی و مانع شدن آنها جهت رسیده به تهران و نقش برآب نمودن کودتای نوژه در 19 بهمن می باشد.
امام جمعه تاکستان خطلاب به مسئولین اظهار کرد: انقلاب پیش می رود در هر مسئولیت که هستید برای سعادت خودتان کار کنید برای حلال و حرام کار کنید انقلاب انفجار نور بود از نور استفاده کنید، عدالت شهر، انظباط و بهداشت شهری، امنیت و آرامش و زیبایی های شهری را باید توسعه داد.
همچنین فرماندار تاکستان با بانوان فرهیخته و نخبه این شهرستان دیدار کرد.
در این جلسه مردمی فرماندار تاکستان گفت: امام توانست بت 2500 ساله شاهنشاهی را بشکند و استقلال و آزادی در کشور به ارمغان بیاورد و اگر در جنگ و انقلاب و بعد از جنگ موفق بودیم بانوان ما از این موفقیت سهم کمتری ندارند و در واقع با مردان برابری می کنند.امروز در شرایط کنونی وظیفه ما خطیرتر است .
در این  نشست مادران و همسران و فرزندان شهداء، همراه با بسیجیان و امدادگران و فعالان در عرصه های مختلف علمی، کشاورزی، ورزشی و بهداشتی حضور داشتند تا ضمن فراهم ساختن زمینه های لازم بمنظور ماندگار کردن آیین گرامیداشت دهه مبارک فجر به عنوان جشن انقلاب اسلامی تجدید میثاقی با آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی داشته باشند.ش/