رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

خودداری فرماندار قزوین از افتتاح پروژه تکمیل نشده


4 شهريور, 1394 - 11:19 -- روابط عمومی

خودداری فرماندار قزوین از افتتاح پروژه تکمیل نشده

فرماندار قزوین از افتتاح پروژه تکمیل نشده خودداری کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

به نقل از روابط عمومی فرمانداری قزوین، "سید علی موسوی" که به مناسبت هفته دولت و افتتاح پروژه های عمرانی به بخش رودبار الموت غربی سفر کرده بود از افتتاح پروژه انتقال آب کشاورزری روستای قسطین رود خودداری کرد.
فرماندار قزوین شرط افتتاح کانال انتقال آب روستای قسطین رود را تکمیل پروژه و قابل بهره برداری بودن به طور کامل در آینده اعلام کرد.
وی اظهار داشت : پیش از این بر لزوم معرفی پروژه های با پیشرفت فیزیکی صددرصد به منظور افتتاح در مراسم گرامیداشت هفته دولت تاکید شده بود.   
در این سفر که جمعی از مدیران ، فرماندار شهرستان قزوین را همراهی می کردند چند پروژه عمرانی به بهره برداری رسید.
فرماندار قزوین در روستای فلار  طرح بهسازی و روکش آسفالت این روستا به طول 1100 متر و با اختصاص سه میلیارد ریال اعتبار  و طرح هادی و بهسازی محیط این روستا را افتتاح کرد.
برای اجرای طرح هادی و بهسازی محیط روستای فلار شامل 500 متر مربع سنگفرش و 150 متر مکعب دیوار چینی اعتباری افزون بر 35 میلیارد ریال هزینه شده است.
پروژه بهسازی و روکش آسفالت راه ارتباطی روستاهای ویار  و کارندچال از دیگر پروژه هایی بود که در بخش  الموت غربی به بهره برداری رسید.
برای اجرای این پروژه ها در مجموع به طول 10 کیلومترو  700 متر ، اعتباری افزون بر 20 میلیارد ریال هزینه شده است.
پروژه انتقال آب کشاورزی شهر رازمیان و روستای رجایی دشت و یک واحد برنجکوبی صنعتی در روستای شهرستان سفلی از دیگر طرح هایی بود که در بخش کشاورزی منطقه الموت غربی به بهره برداری رسید.
اجرای طرح های خدمات شهری رازمیان ، بهسازی معابر روستای شهرستان سفلی و طرح بهسازی و روکش آسفالت جاده ارتباطی قزوین به شهر رازمیان از جمله طرح هایی بود که سید علی موسوی در این سفر ضمن بازدید در جریان مراحل اجرای آن قرار گرفت.
رئیس اداره راه و شهرسازی الموت غربی در این بازدید با ارائه گزارشی از مراحل اجرای طرح بهسازی و روکش آسفالت جاده قزوین - رازمیان گفت : برای اجرای این پروژه به طول 10 کیلومتر اعتباری افزون 30 میلیارد ریال پیش بینی شده است.
 فرماندار قزوین همچنین در این سفر ضمن بررسی مسایل و مشکلات مردم با خانواده شهدای روستای هیر دیدار و از مقام شامخ آنان تجلیل کرد.ش/