رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

امنیت کشور مرهون تلاش و ایثار نیروهای مسلح است


18 مهر, 1394 - 08:04 -- روابط عمومی 1
فرماندار قزوین در مراسم افتتاح کلانتری منطقه جانبازان؛

امنیت کشور مرهون تلاش و ایثار نیروهای مسلح است

فرماندار شهرستان قزوین گفت : امروز امنیت کشور مرهون تلاش و ایثار نیروهای مسلح است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

به نقل از روابط عمومی فرمانداری قزوین، "سید علی موسوی" در مراسم افتتاح کلانتری منطقه جانبازان قزوین که با حضور فرمانده انتظامی استان ، دادستان قزوین و جمعی از مسولان برگزار شد با بیان این مطلب ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی افزود : با توجه به شرایط بحرانی موجود در کشورهای حاشیه و منطقه ما امروز مفتخریم که شاهد امنیتی مطلوب در سایه اقتدار نظام جمهوری اسلامی برای هموطنان خود هستیم.
سید علی موسوی امنیت موجود در کشور را حاصل تلاش ها و فداکاری های نیروهای مسلح کشورمان دانست و افزود: نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی کشور تحت فرماندهی معزز کل قوا امروز توانسته ضمن غلبه بر مشکلات، زمینه ساز امنیت در حوزه های مختلف اقتصادی، کشاورزی، سیاسی و اجتماعی باشد.
وی با اشاره به اینکه امروز با گذشت 35 سال از انقلاب اسلامی متاسفانه طراحان شهری ما توجه خاصی به زیرساخت های امر توسعه در بخش های آموزشی، انتظامی، بهداشتی و فضای سبز ندارند، خاطرنشان کرد: استقرار کلانتری 15 جانبازان قزوین نیز در وضعیت کنونی یکی از همین مشکلات است که مسوولان ذیربط این منطقه از گذشته فکری برای آن بعمل نیاورده بودند.
فرماندار قزوین یادآور شد: راه اندازی این کلانتری در سال 90 مصوب شده که سال گذشته با تخصیص زمین آن از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین و تخصیص 500 میلیون ریال در سال جاری از محل اعتبار تملک دارایی شهرستان قزوین احداث و راه اندازی شد.
کلانتری 15 جانبازان قزوین با حضور استاندار، دادستان و فرماندار قزوین، فرمانده انتظامی و جمعی از فرمانده هان انتظامی استان در ضلع شرقی پارک ارکیده قزوین و در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع و 320 متر مربع زیربنا افتتاح شد.
با افتتاح این کلانتری بیش از   50 هزار نفر از جمعیت مناطق شمالی شهر قزوین در محلات نوروزیان ، چهار صد دستگاه ، جانبازان ، ملاصدرا و پونک تحت پوشش قرار گرفتند.
در این مراسم همچنین ستوان یکم محمد جواد آزاد به عنوان رئیس این کلانتری معرفی شد.ش/