رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شهید رجایی بهترین الگو و اسوه مدیریتی است


9 شهريور, 1396 - 14:03 -- روابط عمومی 1
همتی استاندار قزوین در همایش راه شهید رجایی:

شهید رجایی بهترین الگو و اسوه مدیریتی است

باید برای صیانت از ارزش ها، تکریم مردم و حقوق شهروندی تلاش کنیم
همتی استاندار قزوین در همایش راه شهید رجایی گفت: شهید رجایی با ساده زیستی و مردم دوستی بهترین الگو و اسوه مدیریتی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"فریدون همتی" در دومین همایش «راه رجایی ۲» که پیش از ظهر امروز پنج شنبه با حضور علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشوردر محل دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد با بیان این مطلب افزود : نهال انقلاب اسلامی با نثار خون پاک شهدا به پیروزی رسید وآبیاری شد و اکنون نیز با تمام قدرت حیات پربرکت خود را ادامه می دهد.
همتی افزود: برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی استان قزوین شهدای زیادی را تقدیم کرده است که نمونه بارز آنها شهیدان رجایی،ابوترابی ،بابایی و 3000 شهیدی است که هر کدام شخصیت های بزرگ و والایی بودند که در راه دفاع از انقلاب و مردم به درجه والای شهادت رسیدند.
وی افزود: در مسیر انقلاب اسلامی و دفاع از ارزشها نثار خون شهدا تداوم دارد و در حال حاضر نیزمردم استان قزوین  با اقدامی خودجوش و عزم و اراده محکم و استوار بهترین استقبال را در مراسم تشییع شهدای برون مرزی و مدافع حرم دارند که این امر بیانگر ادامه مسیر انقلاب است.
وی تاکید کرد: ماهمواره باید به پاسداشت راه و سیره شهدا بپردازیم و تا انقلاب اسلامی پابرجاست توطئه های دشمان پایان نمی پذیرد وبرای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی ایثارگری های جوانان و حمایت مردم به عنوان پشتوانه عظیمی جمهوری اسلامی را همراهی می کند.
استاندار قزوین با اشاره به شخصیت و منش شهید رجایی گفت: شهید رجایی انسانی وارسته، مدیری ساده زیست و مردم دوست بود و همواره دغدغه این شهید بزرگواراعتلای انقلاب اسلامی و رسیدگی به مردم و مستضعفان بود و همین سلوک و وارستگی وی بود که باعث شد خداوند بهترین آبرو را برای او رقم بزند و همواره یاد و سیره و اخلاق نیکویش به عنوان الگویی برای مسئولان در جمهوری اسلامی خواهد بود.
نماینده عالی دولت در استان در ادامه به آغاز کار دولت دوازدهم اشاره کرد و افزود: دولت دوازدهم به فضل خداوند و همت ملت بزرگ ایران و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری در انتخابات با مشارکت73 درصدی مردم در انتخابات که به عنوان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است، کار خود را آغاز کرد.
وی افزود: حضور بیش از ۱۰۰ کشور در تحلیف ریاست جمهوری بیانگر این است که مردم دنیا به دنبال احترام متقابل و ارتباط و تعامل بیشتر با جمهوری اسلامی ایران هستند.
وی افزود: امروز آمریکاییها دیگر قادر نیستند قدرت اجماع سازی را بر علیه ملت ایران داشته باشند.
استاندار قزوین تاکید کرد: محورهای دهگانه رهبری و منشور اخلاقی دولت دوازدهم نصب العین تمامی دولت مردان است که با صیانت از ارزشها ، سازندگی، تکریم مردم و رعایت حقوق شهروندی باید به عنوان الگوی عملی در رفتار و گفتار خود آن رهنمودها را مد نظر قرار دهند.
در این مراسم توسط معاون رییس جمهور و استاندار قزوین از همسر استاندار فقید قزوین،شهید امامی تجلیل شد.