رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مردم کم کاری ها را حلال کنند


28 شهريور, 1396 - 20:16 -- روابط عمومی 1
استاندار پیشین قزوین:

مردم کم کاری ها را حلال کنند

فضای وحدت، صمیمیت، عشق به کار و همدلی بین مردم و مسئولان استان قزوین بسیار عالی بود
استاندار پیشین قزوین گفت: با مجموعه کارهای انجام شده احساس میکنم مردم از خدمات ۲۱ ماهه گذشته رضایت دارند و اگر کم کاری صورت گرفته مردم حلال کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

" فریدون همتی"  عصر امروز سه شنبه در مراسم معارفه استاندار جدید قزوین که با حضور وزیر کشور در سالن فرهنگیان برگزار شد اظهار کرد: خوشبختانه فضای وحدت، صمیمیت، عشق به کار و همدلی بین مردم و مسئولان استان قزوین در این مدت ۲۱ ماهه مسئولیت بنده بسیار عالی بود.
وی افزود: در تولید و اقتصاد دو شاخصه ی اشتغال و صادرات در نظر گرفته شده بود که با توجه به مثبت بودن این دو شاخصه و تغییر نرخ بیکاری نشان داد توانسته ایم اقدامات خوبی را انجام دهیم.
استاندار سابق قزوین ادامه داد: بخش خصوصی با حمایت دستگاه های اجرایی رونق خوبی داشته و علیرغم محدودیت ها خوشبختانه شاهد رشد چشمگیر و توسعه بخش خصوصی بودیم.
وی گفت: با اقدامات انجام شده در ۲۱  ماهه گذشته توانسته ایم آبیاری مدرن را تا۲۰ هزار هکتار اجرا کنیم و با فعال شدن سد نهب و بالاخانلو آب شرب و کشاورزی را تامین کنیم.
همتی افزود: ساخت بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی و یک هزار تختخوابی، انتقال آب از سد طالقان برای تامین آب شرب ۱۴شهر و ۱۹۳ روستا از دیگر کارهای انجام شده است.
وی بیان کرد: زمان تحویل گرفتن مسئولیت نرخ بیکاری استان ۱۲.۹ درصد بود که با ایجاد ۲۲ هزار شعل توانستیم این نرخ را به  ۱۰.۹ درصد برسانیم.
استاندار سابق قزوین تصریح کرد: صادرات ۶۷۵ میلیون دلاری، حمایت از یک هزارو۲۲۰ واحد صنعتی و توزیع تسهیلات یک هزارو ۲۰۰ میلیارد تومانی موجب شد از بیکاری ۵۰هزار نفر جلوگیری شود.