رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

از ظرفیت دستگاه ها برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن کنگره شهدا استفاده می شود


19 مهر, 1397 - 11:55 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار:

از ظرفیت دستگاه ها برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن کنگره شهدا استفاده می شود

معاون اقتصادی استاندار گفت:کنگره سه هزار شهیدبزرگترین رویداد فرهنگی و معنوی استان است و در این راستااز ظرفیت تمام دستگاه ها برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن کنگره شهدا استفاده خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"منوچهر حبیبی" معاون امور اقتصادی استاندار در کمیته پشتیبانی کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین اظهار داشت:تمام امکانات دستگاه های اجرایی باید در اختیار برگزاری کنگره شهدا قرار بگیرد و قصوری در این زمینه از مدیران پذیرفته نیست.
وی اظهار داشت: برنامه های کمیته های حمل و نقل و اسکان با توجه به قابلیت های استان قزوین به خوبی برنامه ریزی شده است و مشکلی در این حوزه ها وجود ندارد.
حبیبی در ادامه گفت: با تمام فرمانداری ها در جهت اعزام خانواده های معظم شهدا هماهنگی های لازم انجام شده است تا آنان با تکریم فراوان برای حضور در این کنگره عظیم همراهی نمایند.
رییس کمیته پشتیبانی کنگره سه هزار شهید استان قزوین خاطر نشان کرد: با توجه به شرکت مسئولان لشگری و کشوری و میهمانان خارجی در این کنگره بزرگ همه تمهیدات لازم پیش بینی شده است.
این مسئول گفت: نمایشگاه های معرفی توانمندی های استان برای آشنایی تمام مدعوین در حاشیه این کنگره در نظر گرفته شده است که امیدواریم موجب شناخت بیشتر از ظرفیت های این سرزمین شهیدپرور شود.
حبیبی در ادامه بیان داشت: در بحث نمایشگاه جانبی که قرار است برگزار شود مسایل جنبی به نمایش گذاشته خواهد شد که شامل تولیدات استانی و آثار شهدا خواهد بود.
معاون امور اقتصادی استاندار در پایان یادآور شد: مقدمات کار فراهم و روند امور با تقسیم کار مناسب شروع  و مشارکت دستگاهها متولی در حال پیگیری است و در این راستا تلاش می کنیم این‌کنگره هم شأن شهدا آبرومندانه  برگزار شود.