رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اصحاب رسانه از طرح سوال،انتقاد و پیگیری مسائل،ترس و واهمه ای نداشته باشند


21 مرداد, 1398 - 18:19 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

اصحاب رسانه از طرح سوال،انتقاد و پیگیری مسائل،ترس و واهمه ای نداشته باشند

فرماندار آوج در مراسم روز خبرنگار گفت:اصحاب رسانه و خبر از طرح سوالات،انتقادات و پیگیری مسائل شهرستان،ترس و واهمه ای نداشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی فرماندار شهرستان آوج در مراسم تجلیل از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی شهرستان اظهار داشت: رسانه ها و خبرنگاران می توانند با نوشتن یادداشت،تهیه گزارش درخصوص مسائل،اولویت ها و ظرفیت های شهرستان،نگاه و توجه مسئولان و مدیران استان را به آوج معطوف کنند.
وی افزود:مطالبه گری و سوالات و انتقادات رسانه ها و خبرنگاران، مدیران را نسبت به پاسخگویی و انجام و پیگیری برنامه ها و طرح های پیشنهادی مصمم تر خواهد کرد.
علیرضایی اظهار داشت:معرفی ظرفیت های گردشگری و جذب سرمایه گذاران در بخش های مختلف از جمله اولویت ها و نیازهای اصلی شهرستان است که رسانه ها می توانند با ایجاد فضای امن و توام با احترام و مفاهمه زمینه ورود سرمایه گذاران را تسهیل کنند.
 فرماندار آوج با تاکید بر فعالیت منسجم و هدفمند اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان افزود:شهرستان آوج از نظر شاخص های رسانه ای بویژه برخورداری و دسترسی به نشریات مکتوب، ضعیف است که این نقیصه با وجود شببکه های  اجتماعی و رسانه های مجازی قابل رفع است.
وی افزود:رسانه ها و خبرنگاران شهرستان بدون نگرانی رسالت حرفه ای خود انجام دهند و از بیان واقعیات،انتقاد به مدیران و پیگیری مسائل شهرستان با رعایت اخلاق و قانون هیچ گونه دلهره و واهمه ای نداشته باشند.
گفتنی است در ابتدای این مراسم ،خبرنگاران و اصحاب رسانه و قلم به بیان دیدگاه ها و طرح مسائل خود در سطح شهرستان پرداختند و در پایان از آنها تجلیل به عمل آمد.