رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ایجاد ناامیدی در مردم مهمترین هدف دشمنان است


15 مهر, 1398 - 14:42 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

ایجاد ناامیدی در مردم مهمترین هدف دشمنان است

استاندار قزوین گفت: ایجاد تفرقه بین مسئولان و ناامیدی در مردم و القای ناکارآمدی دولت و نظام مهمترین هدف دشمنان است که باید نسبت به آن هوشیار باشیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور  در جریان نخستین سفر خود به شهرستان بویین زهرا و در دیدار با خانواده معظم شهیدان اسکندر و علیرضا امینی در شهر ارداق افزود: در چنین شرایطی باید هوشیار بوده و وحدت و انسجام خود را تقویت کنیم و به هیچ عنوان بر طبل جدایی و اختلاف نکوبیم.

استاندار قزوین همچنین گفت: دل مردم و خانواده معظم شهدا به ما گرم است و نباید این دلگرمی را با دعوا و بداخلاقی به خاطر دیدگاه‌ها و اختلافات شخصی و سیاسی بین یکدیگر از بین ببریم.

وی در ادامه با تاکید بر سرکشی مستمر مدیران از خانواده معظم شهدا، افزود: اقتدار و امنیت میهن اسلامی به واسطه جانفشانی شهدا و ایثار و از خودگذشتگی خانواده آنان به دست آمده و ما برای همیشه مدیون این سرافرازان هستیم.

استاندار قزوین با بیان اینکه شهدا سرمایه ارزشمند و جاویدان این سرزمین به شمار می‌روند و شمع و چراغ راه ما هستند،  گفت: امروز تداوم راه شهدا بیش از پیش اهمیت دارد و راه اعتلای نظام و کشور ما عمل به وصیت این عزیزان است.

جمالی پور خاطرنشان کرد: تکریم خانواده معظم شهدا برای مدیران نه یک وظیفه قانونی بلکه یک تکلیف شرعی است.

وی با بیان اینکه باید به وصیت شهدا که قدم در راه ارباب خود امام حسین (ع) برداشتند عمل کنیم، گفت: شهدا مطالبه مادی از ما ندارند بلکه توصیه‌های آنان همگی معنوی بوده و عمل به آنان موجب سعادت دنیوی و اخروی ما می‌شود.

جمالی پور در ادامه صحبت‌های خود از بویین زهرا به عنوان یکی از قطب‌های مهم اقتصادی منطقه نام برد و گفت: برنامه‌های مفصلی برای توسعه استان از جمله این شهرستان خواهیم داشت که در سفرهای آتی خود به منطقه آنها را تشریح و تبیین می‌کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه همه یک خانواده هستیم و اگر بخواهیم به رشد و توسعه در همه ابعاد فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دست یابیم باید متحد و منسجم باشیم، افزود: به دلیل سطحی نگری در خیلی از حوزه‌ها شاهد اتلاف منابع هستیم و باید این رویکرد را با تقویت اتحاد و انسجام تغییر دهیم.

استاندار قزوین با بیان اینکه دشمنان ما قسم خورده‌اند تا به ما آسیب برسانند، گفت: در این شرایط باید دشمن شناس بوده و قدمی برنداریم که دشمن از آن بهره برداری کند.

جمالی پور با بیان اینکه ما مدیران امانت دار راه شهدا هستیم و رسالت سنگینی بر دوش ما قرار داده شده است، تاکید کرد: باید در این شرایط از همه نیروهای مستعد انسانی برای رشد منطقه، استان و کشور استفاده کنیم.

افتتاح چند طرح روستایی در بخش مرکزی، رامند و دشتابی و دیدار با مردم از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه استاندار قزوین به بویین زهرا است.

علی فرخزاد معاون عمرانی، علی رحمانی فرماندار بویین زهرا و اکرم نجفی مدیرکل امور روستایی استانداری، استاندار قزوین را در این سفر همراهی می‌کنند.