رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

توسعه پایدار در گرو توجه بیشتر به عمران و آبادانی روستا است


15 مهر, 1398 - 16:32 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

توسعه پایدار در گرو توجه بیشتر به عمران و آبادانی روستا است

استاندار قزوین اظهار داشت: توسعه پایدار در گرو توجه بیشتر به عمران و آبادانی روستاهاست و این موضوع را تمرکز و اولویت کاری خود قرار داده ایم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

استاندار قزوین در بازدید از سالن ورزشی تازه ساخت روستای خونین و در جمع اهالی این روستا که به مناسبت روز ملی روستا انجام شد، گفت: توسعه و آباداتی بیشتر روستاها به عنوان کانون های تولید و خلق ثروت به همت مضاعف مدیران و مشارکت اهالی در این مهم نیازمند است.

هدایت الله جمالی پور  اظهار داشت: توسعه پایدار در گرو توجه بیشتر به عمران و آبادانی روستاهاست و این موضوع را تمرکز و اولویت کاری خود قرار داده ایم.. 

جمالی پور خاطرنشان کرد: همه ظرفیت ها برای توسعه بیشتر استان قزوین فراهم است و در این راستا نیاز به همت و تلاش مضاعف داریم.

استاتدار قزوین در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به ویژگی های اقتصادی و ظرفیت های تاریخی و فرهنگی بویین زهرا،گفت: این منطقه به ویژه روستای خوزنین در دوران دفاع مقدس شهدا و جانبازان زیادی را تقدیم انقلاب کرده که نشان از وفاداری و تعهد مردمان این خطه به انقلاب اسلامی و ارزش هاست.

جمالی پور در ادامه با تبریک روز روستا به روستاییان،گفت: امروز به این مناسبت با دستور معاون اول رییس جمهوری بیش از ۱۰۰ طرح عمرانی و خدماتی در روستاهای کشوراز جمله در استان قزوین افتتاح می شود.

استاندار قزوین با بیان اینکه حتما بخش قابل توجهی از وقت خود را صرف روستاها خواهم کرد،اظهار داشت: فرمانداران باید بخش زیادی از وقت خود را صرف عمران و آبادانی روستاها کنند.