رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


30 مهر, 1399 - 21:07 -- روابط عمومی فرم...

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، محمد شفیعی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان قزوین به همراه اعضای شورای تامین شهرستان با سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان دیدار و گفتگو کردند.


30 مهر, 1399 - 01:38 -- روابط عمومی فرم...

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای شهرستان قزوین به ریاست افلاطونی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد برگزار گردید.


28 مهر, 1399 - 22:44 -- روابط عمومی فرم...

جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان قزوین به ریاست افلاطونی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد برگزار گردید.


27 مهر, 1399 - 23:26 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین با صدور پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.


27 مهر, 1399 - 18:35 -- روابط عمومی فرم...

به مناسبت هفته وقف، حجت‌الاسلام کریمی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قزوین با محمد شفیعی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد. محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین در این دیدار ضمن تبریک هفته وقف گفت : وقف عملی فرماندار شهرستان قزوین : وجود ۱۸۱ امامزاده و ۴۰۰ موقوفه در شهرستان قزوین نشان از اعتقادات راسخ مردم دین دار این شهرستان دارد


23 مهر, 1399 - 18:00 -- روابط عمومی فرم...

عباس افلاطونی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قزوین صبح دوشنبه بصورت سرزده با حضور در برخی از واحد های صنفی با هدف فرهنگ سازی استفاده از ماسک،حاضر و ضمن تذکرات جدی به برخی از صاحبان این واحد ها به تبیین فرهنگ استفاده از ماسک در مجامع عمومی پرداخت.


23 مهر, 1399 - 17:53 -- روابط عمومی فرم...

۰
عباس افلاطونی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قزوین صبح دوشنبه با حضور در ایستگاه های تاکسی در سطح شهر محمود آباد نمونه از روند اجرایی نمودن و میزان رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی در تاکسی های سطح شهر توسط رانندگان و مسافرین بازدید میدانی بعمل آورد.


21 مهر, 1399 - 22:11 -- روابط عمومی فرم...

عباس افلاطونی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قزوین صبح دوشنبه بصورت سرزده با حضور در برخی از واحد های صنفی با هدف فرهنگ سازی استفاده از ماسک،حاضر و ضمن تذکرات جدی به برخی از صاحبان این واحد ها به تبیین فرهنگ استفاده از ماسک در مجامع عمومی پرداخت.


21 مهر, 1399 - 21:55 -- روابط عمومی فرم...

عباس افلاطونی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قزوین صبح دوشنبه با حضور در ایستگاه های تاکسی در سطح شهر اقبالیه از روند اجرایی نمودن و میزان رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی در تاکسی های سطح شهر توسط رانندگان و مسافرین بازدید میدانی بعمل آورد.


20 مهر, 1399 - 00:16 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین در نشستی که با حضور دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای کمررود بخش طارم سفلی برگزار شد ،مشکلات این روستا که مهمترین آن آب شرب و برق بود رامورد بررسی قرار داد.


20 مهر, 1399 - 00:09 -- روابط عمومی فرم...

عباس افلاطونی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قزوین صبح شنبه با حضور در ایستگاه های تاکسی در سطح شهر از روند اجرایی نمودن و میزان رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی در تاکسی های سطح شهر توسط رانندگان و مسافرین بازدید میدانی بعمل آورد.


19 مهر, 1399 - 01:53 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین با اشاره به ادامه محدودیت های کرونایی در شهرستان قزوین اظهار داشت : با توجه به افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا ، قرار گرفتن شهرستان قزوین در وضعیت فوق قرمز و لزوم جلوگیری از شیوع این ویروس و بنا به مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان،روند محدودیت های کرونایی تا بیست و پنجم مهرماه ادامه خواهد داشت.


17 مهر, 1399 - 15:58 -- روابط عمومی فرم...

جلسه بررسی رفع مشکلات آب شرب روستای فشک به ریاست محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین صبح یکشنبه در دفتر فرماندار برگزار شد.


17 مهر, 1399 - 15:51 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین گفت : با تصویب مصوبات شورای شهر،عملیات اصلاح، بازسازی و استاندارد سازی شبکه های فرسوده شهر قزوین آغاز گردید.


17 مهر, 1399 - 15:45 -- روابط عمومی فرم...

قرائت زیارت عاشورا صبح شنبه با حضور حبیبی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار ، شفیعی فرماندار شهرستان قزوین ، جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و کارکنان فرمانداری شهرستان قزوین در حیاط فرمانداری با رعایت دستور العمل ها و پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.


17 مهر, 1399 - 14:55 -- روابط عمومی فرم...

بازدید هدایت الله جمالی پور؛ استاندار قزوین، قبادی؛ معاون اقتصادی استاندار،شفیعی فرماندار شهرستان قزوین، رئیس سازمان صمت، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان از واحد تولیدی شرکت شیان آویژه در حوزه چاپ در شهرک صنعتی لیا


6 مهر, 1399 - 08:38 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین گفت : با تصویب مصوبات شورای شهر،عملیات اصلاح، بازسازی و استاندارد سازی شبکه های فرسوده شهر قزوین آغاز گردید.


10 شهريور, 1399 - 13:44 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندارشهرستان قزوین گفت : با توجه به اختلالات ایجاد شده در پالایشگاه گاز ال پی جی در شهر اراک و موظف بودن این پالایشگاه نسبت به تغذیه شرکت پرسی گاز و لزوم اعزام کپسول های گاز مایع به بخش ها و حاشیه شهر قزوین از هفته گذشته کمبود این گاز در بخش های شهرستان قزوین احساس شد که سریعا با مکاتبات و رایزنی های صورت گرفته با پالایشگاه تهران و اصفهان و استقرار معاون امور عمرانی فرمانداری در شرکت پرسی گاز بمدت سه روز خوشبختانه با اعزام ۷ دستگاه تریلی ۱۹ تنی و ۲ دستگاه تریلی ۹ تنی از پالایشگاه های مذکور بیش از ۶۸۰۰ کپسول گاز مایع در پنج بخش شهرستان و قسمتی از حاشیه شهر قزوین توزیع گردید.


8 شهريور, 1399 - 13:41 -- روابط عمومی فرم...

حبیبی معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استاندار و شفیعی فرماندار شهرستان قزوین جمعه شب با حضور در هیات سطح شهر قزوین و بحث و گفت و گو با مسئولین هیات ضمن برطرف نمودن مشکلات موجود به شناسایی مشکلات احتمالی در ایام پیش رو پرداخته و تدابیر لازم در راستای رفع آنها اتخاذ نمودند.


8 شهريور, 1399 - 13:20 -- روابط عمومی فرم...

عباس افلاطونی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری قزوین به همراه غلامعباس مهرعلیان سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین از اقدامات صورت گرفته سازمان مدیریت پسماند در ایام محرم بازدید کرد.

صفحه‌ها