رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


19 فروردين, 1399 - 22:45 -- روابط عمومی فرم...

جلسه ساماندهی مشارکتهای مردمی درپیشگیری، کنترل و مقابله با بیماری کرونا ظهر روز سه شنبه به ریاست افلاطونی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار گردید.


19 فروردين, 1399 - 22:15 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین عصر سه شنبه به صورت سرزده از مبادی ورودی و خروجی کورانه و میدان شورا و وضعیت تردد خودرو ها بازدید میدانی بعمل آورد.


19 فروردين, 1399 - 17:05 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین طی جلسه ای با مددی رئیس سازمان فنی و حرفه ای شهرستان، به بررسی طرح های توسعه و عمرانی این اداره پرداخت و گفت :سازمان فنی و حرفه ای در سال جاری آموزش مهارت هارا در دستور کار خود قرار دهد.


19 فروردين, 1399 - 16:18 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندارشهرستان قزوین گفت : طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از شامگاه سه شنبه تا پنجشنبه شهرستان قزوین میزبان کاهش دما خواهد بود لذا مسئولین جهاد کشاورزی با ارائه تمهیدات و اطلاع رسانی، دستورالعمل ها و توصیه ها نسبت به آگاه سازی باغداران اقدام نموده تا شاهد از بین رفتن محصولات کشاورزی و درنهایت تورم و کمبود محصولات در سطح شهرستان نباشیم.


16 فروردين, 1399 - 19:44 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی در رابطه با فعالیت صنوف غیر ضروری اظهار داشت : بنا به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا کشور و ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا استان قزوین مقرر گردیده است در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این بیماری، کلیه اصناف غیر ضروری در سطح شهرستان قزوین تا پایان هفته جاری تعطیل گردند


14 فروردين, 1399 - 17:25 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین با اشاره به همکاری صمیمانه مردم شهرستان در امر تداوم بخشیدن به حفظ سلامت جامعه و اتحاد در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و توجه به طرح فاصله گذاری اجتماعی از همکاری و حرکت آگانه مردم قزوین در روز طبیعت تقدیر و تشکر نمود


11 فروردين, 1399 - 21:31 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت: تشدید نظارت های بهداشتی در جایگاه های سوخت و همکاری مردم با جایگاه داران می تواند نقش مهمی در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا باشد.


10 فروردين, 1399 - 16:54 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین در حاشیه بازدید میدانی که بهمراه قبادی معاون اقتصادی استانداری قزوین از وضعیت خیابانهای شهر و بازار داشت گفت : خوشبختانه با همکاری صنوف و نظارت تیم های بازرسی ۹۵ درصد از صنوف در سطح شهر قزوین رسما تعطیل هستند و همچنان تیم های بازرسی با جدیت به کار خود ادامه داده تا گام محکمی در امر قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا برداریم.


10 فروردين, 1399 - 16:41 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :از همکاری و همراهی صنوف غیر ضروری در تعطیلی مغازه های شهرستان قزوین سپاسگزاریم و با تزریق نیروی جدید از اتحادیه ها نفس تازه ای در بدنه تیم ها دمیده خواهد شد و تیم های بازرسی همچنان با جدیت به کار خود ادامه خواهند داد.


10 فروردين, 1399 - 02:40 -- روابط عمومی فرم...

افلاطونی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قزوین بعد از ظهر شنبه با حضور در کنار اعضای تیم های نظارتی ضمن تقدیر از زحمات اعضا از عملکرد ۶ تیم ذکر شده بازدید میدانی بعمل آورد.


7 فروردين, 1399 - 19:28 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین : در اجرای مصوبات ستاد ملی واستانی مبارزه با ویروس کرونا در جهت جلوگیری از شیوع این ویروس وبه جهت رفاه حال عموم مردم ، صنوف غیر ضروری در سطح شهرستان رسما تعطیل می شوند.


6 فروردين, 1399 - 05:01 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت : عملیات گندزدایی اماکن عمومی یکی دیگر از راهکار های جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح شهر می باشد که با استقرار تیم های متعددی در سطح شهر هم اکنون این عملیات در حال اجراست که با برنامه ریزی مدون و تقسیم اماکن در بین تیم ها، سعی بر جلوگیری از موازی کاری و استفاده به نحو احسن از نیروهارا داریم.


6 فروردين, 1399 - 04:52 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین صبح سه شنبه بهمراه خدایی فرمانده انتظامی شهرستان و شیخ حسنی فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) از کارگاه تولید ماسک بسیجیان شهرستان قزوین بازدید بعمل آورد.


6 فروردين, 1399 - 04:37 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین صبح سه شنبه در کارگروه سلامت (کار گروه مدیریت مبارزه با کرونا) شهرستان قزوین که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد اظهار داشت : این بحران ها باعث شد با اتحاد و همدلی مردم و دستگاههای متولی و بسیج مردمی،  اتحاد ، یکپارچگی و ظرفیت های موجود در جای جای ایران اسلامی به تصویر کشیده شود.


17 اسفند, 1398 - 16:37 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار قزوین گفت: شهروندان قزوینی برای پیشگیری و گسترش ویروس کرونا باید از تجمع و تردد بی‌مورد در اماکن عمومی پرهیز کنند.


4 اسفند, 1398 - 10:29 -- روابط عمومی فرم...

در اجرای ماده ۲۴ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۲ آیین نامه اجرایی آن، به اطلاع کلیه اهالی حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک می رساند که در انتخابات مجلس شورای اسلامی که در روز جمعه برگزار شد جمع آرای ماخوذه در این حوزه انتخابیه ۲۴۶۰۶۷ رای بود که اشخاص زیر به ترتیب


23 بهمن, 1398 - 16:31 -- روابط عمومی فرم...

⭕محمد شفیعی فرماندار و رئیس حوزه مرکزی ستاد انتخابات شهرستان قزوین اعلام کرد :به استناد ماده ۳۶ آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی بدینوسیله اسامی نهایی نامزدهای تایید شده در حوزه انتخابیه  (قزوین -البرز - آبیک) جهت آگاهی مردم شریف حوزه اعلام می دارد.


9 بهمن, 1398 - 15:56 -- روابط عمومی فرم...

شهرستان قزوین گفت : خوشبختانه قزوین ظرفیت تبدیل از حالت اسکان عبوری به موقت را دارد و از نظر موقعیت مکانی بعنوان یک محل عبوری در مسیر های جاده ای و ریلی محسوب می شود و با توجه به ظرفیت های شهر قزوین در صدد تبدیل این شهر به عنوان محلی برای اسکان موقت در تمامی ایام سال و فصول مختلف هستیم که با کمک تمامی دستگاهها جهت تحقق این هدف اقدام خواهیم نمود.


5 بهمن, 1398 - 20:07 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین در جلسه برنامه‌ریزی برگزاری مراسمات ایام الله دهه فجر که در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید گفت :۲۲بهمن امسال با چهلمین روز شهادت سپهبد سلیمانی مقارن شده است، طبعاً مقداری نشاط راهپیمایی با نشاط روح سردار عجین خواهد شد.


5 بهمن, 1398 - 19:57 -- روابط عمومی فرم...

جلسه برنامه‌ریزی برگزاری مراسمات یوم الله دهه فجر به ریاست شفیعی فرماندار شهرستان قزوین، افلاطونی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سرهنگ شیخ حسنی فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع)برگزار گردید.

صفحه‌ها