رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر های استانداری


8 آبان, 1399 - 21:07 -- روابط عمومی2
وزیر راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی گفت: میزان آزادراه‌های کشور با تامین اعتبارات مورد نیاز تا پایان دولت از ۲ هزار و ۱۰۰ به سه هزار و ۲۰۰ کیلومتر افزایش می‌یابد.


8 آبان, 1399 - 18:52 -- روابط عمومی2
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین:

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان قزوین گفت: نگرانی ما این است چگونه این موضوع را مدیریت کنیم که همه بیمارستان‌ها آلوده نشوند و بیماران غیرکرونایی ترسی برای مراجعه به بیمارستان نداشته باشند


8 آبان, 1399 - 15:36 -- روابط عمومی2
معاون سیاسی استاندار قزوین:

معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: دشمنان نظام همواره در حال دمیدن روح ناکارآمدی و ناامیدی در جامعه هستند در صورتیکه علی رغم تحمل تمامی تحریم های ظالمانه و تهدیدهای استکبار جهانی هیچ گونه مشکلی در تامین مایحتاج و ارزاق عمومی مردم استان قزوین وجود ندارد.


8 آبان, 1399 - 15:30 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: همه ظرفیت‌های کشوری و استانی برای تسریع در ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان با محوریت شهرداری قزوین مورد استفاده قرار گیرد.


8 آبان, 1399 - 15:20 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

استاندار قزوین اعتیاد به مواد مخدر را به عنوان بلای خانمان‌سوز دانست و گفت: بهترین راهکار برای پیشگیری و مقابله با گسترش اعتیاد به مواد مخدر، اجتماعی کردن امر مبارزه با این بلای خانمان‌سوز است که عزم و همت عمومی را می‌طلبد.


7 آبان, 1399 - 20:54 -- روابط عمومی2

طرح توسعه ۲ واحد تولیدی روز چهارشنبه با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و جمعی از مسئولان در شهرک صنعتی لیا به بهره برداری رسید.


7 آبان, 1399 - 20:35 -- روابط عمومی2
باحضور استاندار قزوین؛

فاز یک شبکه گاز رسانی پارک صنعتی لیا با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و جمعی از مسوولان به بهره برداری رسید.


7 آبان, 1399 - 19:25 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین تاکید کرد:

استاندار قزوین گفت:مطالعات روانشناختی و جامعه شناختی باید برای معرفی استان قزوین به عنوان مقصد گردشگری انجام شود تا با معرفی هر چه بهتر شهر قزوین در مراحل بعدی بتوانیم ظرفیت‌های گردشکری سایر مناطق استان قزوین را معرفی کنیم.


7 آبان, 1399 - 10:05 -- omrani

معاون استاندار قزوین گفت: فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس قزوین خردادماه سال آینده و همزمان با سی‌ونهمین سالروز آزادسازی خرمشهر افتتاح می‌شود.


6 آبان, 1399 - 21:39 -- روابط عمومی2
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین:

جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: تداوم روند افزایشی بیماران کرونایی در استان نگران کننده شده و اگر پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان رعایت نشود ممنوعیت های بیشتری را اعمال خواهیم کرد.


6 آبان, 1399 - 20:38 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: توجه به ظرفیت‌های صنعتی یکی از ماموریت‌های مهم مسوولان ارشد استان است با بتوان برای رفع مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی در سال جهش تولید گام برداشت.


6 آبان, 1399 - 20:28 -- روابط عمومی2
باحضور استاندار قزوین؛

مرکز شبانه روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه گذاری استان با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و جمعی از مسوولان در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افتتاح شد.


6 آبان, 1399 - 20:22 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: تعاونی‌ها با اعتمادسازی می‌توانند نقش موثرتری را در تامین نیازهای جامعه داشته باشند و گام‌های بلندتری را در اشتغالزایی و شکوفایی اقتصادی بردارند.


6 آبان, 1399 - 08:38 -- روابط عمومی2
مدیر کل دفتر امور شهری :

مدیر کل دفتر شهری تاکید کرد:شهرداری ها و دستگاه های خدمات رسان برای تسریع در اجرای عملیات عمرانی و شبکه گذاری با مطالبات تهاتر و از ظرفیت اوراق تسویه استفاده نمایند.


5 آبان, 1399 - 13:50 -- روابط عمومی2
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین:

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان قزوین با بیان اینکه در ارزیابی وزارت بهداشت ۴۳ شهر کشور به عنوان مناطق بحرانی کرونا معرفی شده و مشمول ممنوعیت گروه‌های چهارگانه کسب و کار هستند، گفت: هیچ یک از شهرهای استان جزو این گروه‌ها قرار ندارد.


5 آبان, 1399 - 13:44 -- روابط عمومی2
مدیر کل مدیریت بحران استانداری:

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: مقاوم‌سازی‌های صورت گرفته توسط بنیاد مسکن در روستاهای استان طی سال‌های گذشته باعث شد تا در برخی بحران‌ها از جمله زلزله هفته جاری شهرستان آوج تلفات جانی نداشته باشیم.


5 آبان, 1399 - 11:17 -- omrani

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین وضعیت اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در استان را رضایت بخش ندانست و گفت: اعضای شورای مسکن باید با همت جدی و برنامه‌ریزی مناسب تحرک بیشتری را در این حوزه داشته باشند.


5 آبان, 1399 - 10:57 -- omrani

معاون استاندار قزوین گفت:‌ تکلیف املاک و دارایی‌های مازاد دستگاه‌های اجرایی استان قزوین باید تا پایان آذرماه مشخص شود تا بتوانیم اعتبار و بودجه حاصل از فروش این املاک را به استان برگردانیم.


3 آبان, 1399 - 19:11 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین بر ضرورت فعال سازی میز خدمت الکترونیکی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در خصوص صیانت از حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ارزیابی می‌شوند.


3 آبان, 1399 - 18:07 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: بنیاد برکت و ستاد اجرایی حضرت امام(ره) ظرفیت های بسیار خوبی در اجرای طرح های عمرانی، زیربنایی و اقتصادی دارد که انتظار داریم در استان قزوین مشارکت بیشتری در اجرای طرح ها داشته باشد

صفحه‌ها