رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر واحد های ستادی


29 مهر, 1399 - 16:59 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

تکدی گری از معضلاتی است که می تواند تاثیرات مخربی بر جامعه تحمیل کند
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: سامانه کشوری شناسه‌دار کردن و ساماندهی متکدیان با تجهیزاتی از قبیل اسکنر عنبیه چشم، اسکنر اثر انگشت و دوربین در مجتمع ساماندهی متکدیان قزوین راه‌اندازی شد


31 شهريور, 1399 - 12:16 -- majidabolhasani...
عشایری در جکلسه کمیته حل اختلاف اتباع و مهاجرین خارجی مطرح کرد:

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان تنعم و بهره گیری از توان متنفذین ، معتمدین و امثالهم را مانعی در راه مغروق  شدن صِرف در فرآیندهای مطول و شاید پرهزینه نظام رسمی تر به این نوع اختلافات دانست و گفت  به قطع یقین ماواگزینی  در حصار نظام حقوقی پر طمطراق و مطول ، هم نظام رسمی تر را از امهات وظایف ذاتی باز می دارد و هم در شیوع نارضایتی ها از نظام رسمی موثر خواهد بود


29 شهريور, 1399 - 21:41 -- خبر
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

در جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد استان که به ریاست حبیبی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار برگزار شد ، با صدور مجوز تأسیس و فعالیت 5 سازمان مردم نهاد استانی موافقت اولیه صورت گرفت.


10 شهريور, 1399 - 22:04 -- خبر
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین در جلسه هم‌اندیشی بانوان مسئول استان قزوین و اصحاب رسانه با موضوع علل کاهش ازدواج گفت : متاسفانه خانواده‌ها بر مهریه‌های سنگین پافشاری می‌کنند؛ در حالی که این موضوع نمی‌تواند مانع از هم پاشیدگی زندگی‌ها شود.


1 شهريور, 1399 - 15:31 -- omrani

مدیر کل دفتر امور شهری و شورا ها طی پیامی سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.


16 مرداد, 1399 - 21:31 -- خبر
پیام تبریک مدیرکل دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری به مناسبت روز خبرنگار

مریم بیدخام مدیر کل دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری قزوین به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار با صدور پیامی، ضمن بزرگداشت یاد شهید صارمی، روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.


4 مرداد, 1399 - 12:49 -- omrani
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها تاکید کرد:

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها ضمن اشاره به افزایش جمعیت سگ های بلاصاحب خاطرنشان کرد:شهرداری ها باید بر اساس دستور العمل های بهداشتی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی اقدام به عقیم سازی و یا اتلاف سگ ها نموده و از افزایش جمعیت آنها جلوگیری نمایند.


23 تير, 1399 - 10:40 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تاکید کرد :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی در بازدید از استقرار تیم سیار اورژانس اجتماعی ۱۲۳ در شهرستان آوج گفت : اورژانس اجتماعی راهکار مناسبی در جهت کنترل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی است


17 تير, 1399 - 21:54 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تاکید کرد :

بیدخام مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت : اطلاع رسانی به خانواده ها مهمترین گام برای اجرای موفق طرح غربالگری بینایی کودکان ۳ تا ۶ سال است .


12 تير, 1399 - 08:40 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین با صدور پیامی ضمن تبریک روز ملی صنعت و معدن، نقش این بخش را در پیشبرد و تحقق اهداف توسعه‌ای کشور کلیدی و انکار ناپذیر دانست.


3 تير, 1399 - 08:36 -- banovan
مدیر کل امور بانوان استانداری:

این دهه فرصت مغتنمی برای نشر و تعمیق فرهنگ اهل بیت به ویژه فرهنگ فاطمی و رضوی است


21 خرداد, 1399 - 19:26 -- خبر
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: همایش توانمندسازی سمن‌ها (سازمان‌های مردم نهاد) با رویکرد آموزشی فردا پنجشنبه در قزوین برگزار می‌شود.


13 خرداد, 1399 - 11:44 -- majidabolhasani...
عشایری در جلسه کمسیون ساماندهی اتباع خارجی شهرستان قزوین

در این جلسه که با حضور عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ، افلاطونی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قزوین و اعضای کمسیون در سالن جلسات فرمانداری قزوین برگزار شد مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین با اشاره به فقدان اطلاعات و داده های آماری دقیق به منظور تدوین یک برنامه جامع و سیاستگذاری مطلوب در حوزه اتباع خارجی ضرورت تهیه یک پایگاه داده منسجم و تهیه اطلس جغرافیایی اتباع خارجی مجاز و غیر مجاز افزود در حوزه پناهندگان و مهاجرین دارای مدارک اقامتی این اطلاعات و داده ها وجود دارد فلذا با توجه به تغییر سیاست های دولت برای مقابله با این پدیده و تبدیل به مدیریت و ساماندهی قطعا این مهم باید در اولویت دستگاه های متولی قرار گیرد


10 خرداد, 1399 - 14:21 -- banovan

در جهت حمایت از تعاونیها ی فعال حوزه زنان ، شرایط اعطای تسهیلات در استان تسهیل گردد .29 فروردين, 1399 - 01:30 -- روابط عمومی2
مدیر کل امور روستایی استانداری قزوین:

روند نزولی ویروس کرونا با توجه به محروم بودن بسیاری از نقاط روستایی استان قزوین و کمبود مراکز بهداشتی در آنها، قابل توجه است.


7 فروردين, 1399 - 02:17 -- majidabolhasani...
مدیر کل‌امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین

مدیر کل‌امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین از ادامه ارائه خدمات درمانی به پناهندگان خبر داد


15 بهمن, 1398 - 00:38 -- خبر
مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی با تاکید به نقش سمنها در فرهنگ سازی گفت : از ظرفیت سمن‌ها برای اطلاع رسانی بیماری کرونا به مردم استفاده شود .

کلید واژه ها:

2 بهمن, 1398 - 09:18 -- majidabolhasani...
با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی و خیل عظیمی از پناهندگان و مهاجرین افغانستانی استان قزوین

به همت پناهندگان و مهاجرین افغانستانی استان مراسم گرامیداشت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد. مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سرداران بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همت مهاجرین افغانستانی استان و تیپ فاطمیون در مسجد صاحب الزمان عجل الله شهرک چوبیندر. و با حضور آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر قزوین و دکتر عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه سیاسی امنیتی استانداری و جمعی از مسئولین استان. شهرستانی و همچنین خیل کثیری از مهاجرین برگزار شد


1 بهمن, 1398 - 14:43 -- روابط عمومی2
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری:

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری قزوین : دستگاه‌های اجرایی قزوین باید پیگیر ابطال مجوز مجتمع‌های خدمات رفاهی باشند تا آزادراه‌های ما از نعمت این اماکن خدماتی محروم نشوند.

صفحه‌ها